Deodorant
Nëna & Fëmija

Deodorant

Deodorant

Këtu janë 7 produkte.

Je duke pare 1-7 of 7 produkt(e)

Active filters

BIONIKE-DEFENCE DEO FRESH 48H

Deodorant ne forme spraji, per djersitje normale dhe per nje ndjesi freskie qe zgjat deri ne 48 ore .

Nuk le njolla ne rroba.

Permban parfum.

Paketimi: 150 ml

Price 970 Lekë

BIONIKE-DEFENCE DEO SOFT CARE 48H

Deodorant per djersitje normale, me nje arome te lehte femerore dhe me nje efekt qe zgjat deri ne 48 ore.

I pershtatshem per perdorim pas depilimit.

Nuk permban kripera te aluminit.

Paketimi: 150 ml

Price 970 Lekë