Shampo
Nëna & Fëmija

Shampo

Shampo

Këtu janë 51 produkte.

Je duke pare 1-12 of 51 produkt(e)

Active filters

Alta Care Laboratories – Keto Z...

Keto-Z me një formulim të ri kombinon 3 përbërës të fuqishëm: OctopiroxTriclosan dhe Climbazole, të cilat janë anti-alergjik, antibakterial dhe antifungal.

Price 1,500 Lekë

Bionike – Defence KS Shampo kundër...

Shampo kundër rënies së flokëve: pastron butësisht dhe promovon kushte optimale për flokë më të fortë dhe më vital. Gjendjet e stresit, mangësitë dietike, pabarazitë hormonale dhe ndryshimet sezonale mund të ndryshojnë ciklin fiziologjik të jetës së flokëve (fazat e anagjenit, katagjenit dhe telogjenit), qe vijon me një rritje të rënies dhe rrallimit progresiv.

Price 1,250 Lekë

Dr. Dova – Shampo me rozmarinë

Dr. Dova Shampo me rozmarinë 100% organike, bazuar në ekstraktin bimor të Rozmarinës. Ndalon rënien e flokëve. Balancon yndyrën dhe eleminon zbokthin.

Price 1,600 Lekë

BIOCLIN ADVANCE ANTI-LOSS SHAMPOO 200...

Flokët ushqehen, pasurohen, duken më të forta dhe më të fuqishme nga rrënjët në maja. Ndihmon për të riaktivizuar mikroqarkullimin lokal dhe për të stimuluar rigjenerimin e qelizave, duke penguar plakjen e parakohshme të rrënjëve të flokëve.

Price 1,550 Lekë

SHAMPOO BIOSCALIN® ENERGY -...

Lo Shampoo Rinforzante è indicato per gli uomini nei casi di caduta dei capelli, diradamento e quando i capelli perdono di corposità e sono assottigliati.

Price 1,550 Lekë