Dobësim
Nëna & Fëmija

Dobësim

Dobësim

Këtu janë 12 produkte.

Je duke pare 1-12 of 12 produkt(e)

Active filters

ESI – Green Coffee

Një shtesë ushqimore antioksidante që ndihmon të mbani nën kontroll peshën trupore

Shtesë ushqimore me bazë Kafe Jeshile (formulë e përqëndruar 500 mg), është një zgjidhje natyrale për kontrollin e peshës trupore, në gjendje të stimulojë metabolizmin energjitik të organizmit. Është një mbështetje për dietat dobësuese, duke stimuluar trupin të djegë yndyrnat dhe të keni peshën e dëshiruar në mënyrë natyrale.

Price 1,700 Lekë

BIONIKE-DEFENCE BODY ReduXCELL...

Suplement ushqyes qe minimizon celulitin, nxit mikroqarkullimin dhe ka nje efekt drenues. Rekomandohet te kombinohet me trajtimin lokal anticelulit.

Paketimi: 30 kapsula

Price 3,250 Lekë