Qumësht për bebe

Qumësht për bebe

Qumësht për bebe

Këtu janë 18 produkte.

Je duke pare 1-12 of 18 produkt(e)

Active filters

Nutriben – Natal 1 (0m+) 800gr

Nga dita e parë deri në 6 muaj.

Përberja: qumësht i skremuar, shurup qumështi i demineralizuar, vajra vegjetale, laktozë, probiotikë, vaj peshku, koncentrat proteinash serike, minerale, vitamina, aminoacide, fibra ushqimore, lecitinë soje, taurinë, nukleotide, acid citrik.

Price 2,600 Lekë

Nutriben – Growth 3 (12m+)

Qumësht për bebe për përdorim nga muaji i 12-të.

Nutribén ® Growth formula është e dizenjuar për fëmijë mbi 12 muaj.

Përmban të gjithë lëndët ushqyese për rritjen e shëndetshme të bebes suaj.

Price 2,350 Lekë

Nutriben – Continuation 2 (6m+) 800gr

Qumësht për bebe për përdorim nga muaji i 6.

Nutribén ® Continuation është dizenjuar për ti dhënë një ushqyerje të plote, të pasur dhe të përshtashme për fëmijet mbi 6 muaj.

Price 2,500 Lekë