Ushqim për bebe

Ushqim për bebe

Ushqim për bebe

Këtu janë 2 produkte.

Je duke pare 1-2 of 2 produkt(e)

Active filters

Noynoy Krem Frutash me 3 Fruta, Miell...

Shije frutash te cilat foshnja juaj do t'i shijoje pas muajit te 6.

Kremrat e frutave Noynoy permbajne vitamine dhe elemente kyc ne parametra ideale, qe ndihmojne ne rritjen dhe zhvillimin e sakte te foshnjeve dhe femijeve te vegjel.

Kremi i frutave ka ne perberjen e tij tre fruta: banane, molle dhe portokall. Keto jane te perziera me miell orizi dhe qumesht.

Drithera.jpg

Price 650 Lekë