Suplemente
Nëna & Fëmija

Suplemente

Suplemente

Këtu janë 9 produkte.

Je duke pare 1-9 of 9 produkt(e)

Active filters

FEROGLOBIN LIQUID - VITABIOTICS

Feroglobin Liquid ka shije mjalti dhe aromë portokalli. Formula prej hekuri të lëngshëm dhe  ushqyes  të tjerë ndihmon në ruajtjen e shëndetit dhe vitalitetit, kontribuon edhe në reduktimin e lodhjes. Ky kombinim i veçantë përmban gjithashtu vitaminë C që rrit absorbimin e hekurit, vitaminë B6 dhe B12 të cilat kontribuojnë në vitalitet.

Price 1,280 Lekë

FEROGLOBIN B12 x 30 kapsula me clirim...

Hekuri është një mineral esencial që rrit formimin normal të  hemoglobinës,transportuese e oksigjenit në çdo pjesë të trupit.  Hekuri kontribuon në funksionin normal të sistemit imunitar. Duke kontribuar edhe në reduktimin e lodhjes.

Price 1,230 Lekë

FERRO ACTIVE X 14 BUSTINA SANAVITA -...

Shtesë ushqimore e bazuar në Bisglycinate Hekuri dhe Acidin Folik. Hekuri në formë Bisglycinate nxit absorbimin më të mirë të hekurit dhe tolerancën më të madhe në nivelin e stomakut.

Price 1,200 Lekë

FERROLIN C POCKET DRINK x 24 POCKET...

Shtesë  ushqimore e hekurit me vitaminë C dhe folateve, ndihmon për të kompensuar këto lëndë ushqyese kur ka një nevojë fizike në rritje ose kur dieta e një personi nuk është shumë e pasur me këta elementë.

Price 1,000 Lekë