Vitamina C
Nëna & Fëmija

Vitamina C

Vitamina C

Këtu janë 27 produkte.

Je duke pare 1-12 of 27 produkt(e)

Active filters

Solgar – Formula VM-75®

Formulë komplekse me vitamina, minerale, antioksidantë, baza bimor në formë pluhuri (lucernë, acerolë, majdanoz, lakrishtë, kaçë) dhe bioflavonoide në vetëm një tabletë në ditë.

Price 2,550 Lekë

Jamieson – Vitamin C e pertypshme...

Faktor kyç në mirëmbajtjen e shëndetit të mirë.

Ndihmon trupin të metabolizojë yndyrnat dhe proteinat.

Ndihmon zhvillimin dhe mirëmbajtjen e shëndetit të kockave, kërcit, dhëmbëve dhe mishrave të dhëmbëve.

Ndihmon formimin e indeve lidhëse.

Ndihmon shërimin e plagëve.

Price 1,350 Lekë

Vitabiotics – Ultra Vitamin C Fizz...

Ultra Vitamin C Fizz ofron 1000mg vitamine C, e balancuar me zink per nje efikasitet maksimal. Te dy keto nutriente ndihmojne ne mirefunksionimin e sistemit imunitar. Vitamina C kontribuon ne sistemin nervor, formimin e kolagjenit dhe rrit perthithjen e hekurit.

Price 900 Lekë

Promopharma – Procollagen

Procollagen është një shtesë ushqimore e studiuar për stimulimin e sintezës natyrale të kolagjenit që me avancimin e moshës reduktohet dhe rigjenerimi dhe riparimi i lëkurës ndodhin me ngadalë. Lëkura humb në mënyrë progresive elasticitetin dhe tonusin me kalimin e kohës: lëkura nuk mund të kundërshtojë më efektet e kontraktimit të muskujve dhe në sipërfaqe shfaqen rrudha që me kalimin e kohës bëhen më të dukshme.

Price 1,870 Lekë

NEUROZAN PLUS OMEGA 3 - VITABIOTICS

Truri juaj ka nevojë për një specter të gjerë nutrientësh esencialë që punojnë së bashku për të siguruar shëndetin dhe performancën e tij. Neurozan Plus ofron mbështetje nutricionale të avancuar me nutrient specifikë që ndihmojnë funksionimin normal të trurit dhe funksioneve konjitive.

Price 3,499 Lekë

OMIGAN SHURUP 150 mL - TECNOPHARMA

OMIGAN SHURUP 150 mL - TECNOPHARMA

OMEGA -3, ACID FOLIK, VITAMINA TË GRUPIT B, VITAMINA A,C,D,E E GJITHA NË NJË SHURUP PËR FËMIJË MBI 3 VJEÇ.

PËRDORIMI: FËMIJË MBI  V JEÇ 10 mL NË DITË.

Price 1,380 Lekë
Porosite Tani

FEROGLOBIN LIQUID - VITABIOTICS

Feroglobin Liquid ka shije mjalti dhe aromë portokalli. Formula prej hekuri të lëngshëm dhe  ushqyes  të tjerë ndihmon në ruajtjen e shëndetit dhe vitalitetit, kontribuon edhe në reduktimin e lodhjes. Ky kombinim i veçantë përmban gjithashtu vitaminë C që rrit absorbimin e hekurit, vitaminë B6 dhe B12 të cilat kontribuojnë në vitalitet.

Price 1,280 Lekë

FEROGLOBIN B12 x 30 kapsula me clirim...

Hekuri është një mineral esencial që rrit formimin normal të  hemoglobinës,transportuese e oksigjenit në çdo pjesë të trupit.  Hekuri kontribuon në funksionin normal të sistemit imunitar. Duke kontribuar edhe në reduktimin e lodhjes.

Price 1,230 Lekë