Vitamina E
Nëna & Fëmija

Vitamina E

Vitamina E

Këtu janë 41 produkte.

Je duke pare 1-12 of 41 produkt(e)

Active filters

Solgar – Formula VM-75®

Formulë komplekse me vitamina, minerale, antioksidantë, baza bimor në formë pluhuri (lucernë, acerolë, majdanoz, lakrishtë, kaçë) dhe bioflavonoide në vetëm një tabletë në ditë.

Price 2,550 Lekë

Power Health – Vitamin E

Suplement ushqimor me Vitaminë E

Vitamina E ose tokoferoli, është një substancë e tretshme në yndyrna me veprim të fuqishëm antioksidant që mbron qelizat nga stresi oksidativ. Kjo vitaminë gjendet kryesisht në vajin e zarzavateve dhe dritherave si gruri, ulliri dhe ushqimet me origjinë bimore. Emri vjen nga termi grek “tokos” ( lindje, krijim) dhe “fetch” pasi mungesa e vitaminës E fillimisht shoqërohet me infertilitet.

Price 950 Lekë

Promopharma – Procollagen

Procollagen është një shtesë ushqimore e studiuar për stimulimin e sintezës natyrale të kolagjenit që me avancimin e moshës reduktohet dhe rigjenerimi dhe riparimi i lëkurës ndodhin me ngadalë. Lëkura humb në mënyrë progresive elasticitetin dhe tonusin me kalimin e kohës: lëkura nuk mund të kundërshtojë më efektet e kontraktimit të muskujve dhe në sipërfaqe shfaqen rrudha që me kalimin e kohës bëhen më të dukshme.

Price 1,870 Lekë

Natures Aid – Vitamin E (Natural) oil...

Vaji i Vitaminës E, vitamina e rinisë!

Vitamina E është një nga antioksidantët më të fuqishëm, i cili parandalon dëmtimin e qelizave nga radikalet e lira. Vitamina E ngadalëson plakjen e qelizës dhe është e domosdoshme për një sërë procesesh biologjike.

Price 2,600 Lekë

OMIGAN SHURUP 150 mL - TECNOPHARMA

OMIGAN SHURUP 150 mL - TECNOPHARMA

OMEGA -3, ACID FOLIK, VITAMINA TË GRUPIT B, VITAMINA A,C,D,E E GJITHA NË NJË SHURUP PËR FËMIJË MBI 3 VJEÇ.

PËRDORIMI: FËMIJË MBI  V JEÇ 10 mL NË DITË.

Price 1,380 Lekë
Porosite Tani