Higjene

Higjene

Higjene

Këtu janë 32 produkte.

Je duke pare 1-12 of 32 produkt(e)

Active filters

Nozohaem – Xhel per ndalimin e...

Nozohaem është një trajtim xhel, unik, i lehtë për tu përdorur në rastet e gjakrrjedhjes nga hundët. Ndalon gjakrrjedhjen në moment duke ju lejuar ti riktheheni aktivitetit tuaj ditor.

Price 1,100 Lekë

Nasaleze – Spraj mbrojtes nga ftohja...

Nasaleze Cold and Flu Blocker është një përzierje unike e përbërësve të fuqishëm, natyralë dhe anti-viralë. Ajo kap, përthith dhe neutralizon mikrobet në ajër, duke ndaluar shkaqet e infeksionit, jo vetëm duke trajtuar simptomat. Eshtë ideale për përdorim kur një pjesëtar i familjes sëmuret me rrufë dhe ju nuk doni të prekeni.

Price 780 Lekë

Isomar – Spraj per higjenen e...

Pastrimi i hundës çdo ditë është shumë i rëndësishëm si për fëmijët dhe për të rriturit për të ndihmuar në parandalimin e ftohjes dhe alergjive të frymëmarrjes dhe në mbajtjen e rrugëve të frymëmarrjes të shëndetshme.

Isomar Spraj higjene e përditshme, me bazë ujë deti izotonik, jep një veprim hollues dhe mund të përdoret si për pastrimin e hundës edhe të veshëve falë prezencës së aplikatorëve.

Price 1,050 Lekë

Vidermina – Solucion pastrues per...

Solucion pastrues me pH acid (3.8) me veti mbrojtëse dhe higjenizuese, e indikuar për higjenën intime të përditshme.

Respekton pH e lëkurës dhe mukozës së ndjeshme pa e dobësuar shtresën hidrolipidike të epidermës. Përmban ekstrakt Equisetum, Acid Laktik dhe është e pasur me Acid Hialuronik me veprim hidratant, për të ofruar komfort maksimal.

Price 1,030 Lekë

Vidermina – CLX Lares per higjenen...

Larës me pH lehtësisht acid (5,5), i indikuar për higjenën e përditshme intime. Formula, e cila përmban një kompleks anti-bakterial me origjinë bimore, ka një veprim higjenizues, freskues dhe mbrojtës, pa prishur ekuilibrin e lëkurës dhe mukozës.

Price 1,500 Lekë

Farmaderbe – Marvinia Lares intim

Marvinia detergjent është zhvilluar për një higjenë personale korrekte. Formula speciale, e bazuar në ekstrakte bimore dhe fara grejpfruit, e bejnë një produkt unik dhe te pazevendësueshëm për higjenën dhe qetësimin e irritimeve.

Ruan ekosistemin vaginal duke e bërë atë më të fortë kundër sulmeve të jashtme, kontrollon përhapjen e agjentëve patogjenë dhe veprimi i saj balancues në florën bakteriale indikohet për higjienën e përditshme të të gjithë familjes. pH fiziologjik. Jep një ndjesi mirëqenieje dhe freskie që zgjat.

Price 1,880 Lekë

Saugella – IdraSerum

Serumi i parë për higjenën intime në moshë fertile, që pastron dhe hidraton njëkohësisht

Pastrues intim me fuqi të lartë hidratuese, me qumësht Tërshërë dhe Maltodekstrinë

Price 1,800 Lekë

FLUIMAR ISOTONIC SPRAY - CHEMIST'S...

Tretësirë izotonike e ujit të detit e pasur me kripëra minerale dhe oligomineralë shumë e indikuar për një pastrim efektiv dhe hidratues në rastet e skuqjes së tepërt dhe thatësisë të kaviteteve të hundës.

Price 900 Lekë