Për Syrin
Nëna & Fëmija

Për Syrin

Për Syrin

Këtu janë 2 produkte.

Je duke pare 1-2 of 2 produkt(e)

Active filters

Vitabiotics – Visionace Plus

Visionace Plus është një formulë e plotë që ofron nutrientë, ekstrakt boronice dhe Luteinë.

Vitaminat A, B2 dhe Zink si dhe Omega-3  ndihmojnë në mbajtjen e një shikimi normal.

Price 3,500 Lekë

ISOMAR NASO E OCCHI 24 FLAKONE -...

Projektuar në mënyrë specifike për pastrimin e hundës së foshnjave, fëmijëve dhe të rriturve, si dhe për larje të syve. Gjithashtu mund të përdoret në terapinë me aerosol. 

Price 1,080 Lekë