Flokët

Flokët

Flokët

Këtu janë 149 produkte.

Je duke pare 1-12 of 149 produkt(e)

Active filters

Vitabiotics – Perfectil

Ne të gjithë duam të bëjmë më të mirën për shëndetin dhe pamjen tonë. Vitabiotics e di mirë që ajo që ju fusni brënda trupit tuaj ka një impakt të madh në shëndetin e brendshëm dhe në pamjen e jashtme. Për këtë arsye, Perfectil është formuluar nga ekspertë që të përmiresojë rutinën e përditshme të lëkurës dhe flokëve me një gamë prej 20 mikronutrientësh. Perfectil është formula nr.1 ne Mbretërinë e Bashkuar për lëkurën, flokët dhe thonjtë.

Price 1,900 Lekë

Vichy – Shampo, normalizues dhe...

Për flokё tё  yndyrshёm

Vonon daljen e yndyrёs nё flokё,pastron rrёnjёn e flokut.

Kompleks sebo-rregullues: njё bashkim prej katёr tensioaktive qё ul shpёrndarjen e yndyrёs nё fibrёn e flokёve dhe siguron qёndrueshmёri tё rrёnjёs sё flokut.

Price 2,000 Lekë

A-Derma – Protect AD Mbrojtës ndaj...

PROTECT AD SPF 50+ Very High Protection Cream është produkti i parë i formuluar specifikisht dhe i testuar për të përmbushur nevojat e lëkurave atopike duke ofruar një teksture të kënaqshme. Ajo mbron kundër efekteve të rrezeve të dëmshme UV duke rivendosur barrierën e lëkurës falë kompleksit zbutës.

Price 3,500 Lekë

Vichy – shampo kunder zbokthit, per...

Efikasitet i provuar klinikisht.

Eleminon zbokthin nё mёnyrё tё dukshme qё nё aplikimin e parё.Arrin ta mbajё deri nё 6 javё  pas mbarimit tё trajtimit.

Formulё me Selenium DS.

Bashkim unik i disulfurit tё Seleniumit dhe Cohesyl.(pёrbёrёs aktiv  kundёr zbokthit).

Price 2,000 Lekë

Vichy – Shampo krem Nutri-Riparuese

Shampo krem Nutri-Reparator Keratino-kompleks + 3 vajra me origjinё bimore

Pёr  herё tё  parё Laboratori Vichy ofron njё pёrbёrje tё pasur me 3vajra bimore dhe forcёn e keratino-kompleks pёr ti rikthyer fibrёs pёrbёrёsit e domosdoshёm tё njё fije floku tё shёndetshme.

Price 2,000 Lekë

Klorane – Krem dite per floket me mango

FLOKË TË THATË DHE TË DËMTUAR

Flokët mund të jenë të thatë nga natyra, ose si pasojë e trajtimeve specifike humbasin filmin mbrojtës të sipërfaqes duke u kthyer në flokë të ashpër, të vështirë për t’u krehur, flokë që u mungon butësia.

Price 1,700 Lekë

Klorane – Krem dite me shege per...

Për flokë të lyer

Përkujdesje mbrojtëse dhe fiksuese të ngjyrës me Shegë. Rrit shkëlqimin dhe zgjat intensitetin e ngjyrës së flokëve duke mos lejuar oksidimin e ngjyrës.

Price 1,700 Lekë

Natures Aid – Vitamin E (Natural) oil...

Vaji i Vitaminës E, vitamina e rinisë!

Vitamina E është një nga antioksidantët më të fuqishëm, i cili parandalon dëmtimin e qelizave nga radikalet e lira. Vitamina E ngadalëson plakjen e qelizës dhe është e domosdoshme për një sërë procesesh biologjike.

Price 2,600 Lekë