Flokët

Flokët

Flokët

Këtu janë 66 produkte.

Je duke pare 1-12 of 66 produkt(e)

Active filters

Vitabiotics – Perfectil

Ne të gjithë duam të bëjmë më të mirën për shëndetin dhe pamjen tonë. Vitabiotics e di mirë që ajo që ju fusni brënda trupit tuaj ka një impakt të madh në shëndetin e brendshëm dhe në pamjen e jashtme. Për këtë arsye, Perfectil është formuluar nga ekspertë që të përmiresojë rutinën e përditshme të lëkurës dhe flokëve me një gamë prej 20 mikronutrientësh. Perfectil është formula nr.1 ne Mbretërinë e Bashkuar për lëkurën, flokët dhe thonjtë.

Price 1,900 Lekë

Natures Aid – Vitamin E (Natural) oil...

Vaji i Vitaminës E, vitamina e rinisë!

Vitamina E është një nga antioksidantët më të fuqishëm, i cili parandalon dëmtimin e qelizave nga radikalet e lira. Vitamina E ngadalëson plakjen e qelizës dhe është e domosdoshme për një sërë procesesh biologjike.

Price 2,600 Lekë

Alta Care Laboratories – Keto Z...

Keto-Z me një formulim të ri kombinon 3 përbërës të fuqishëm: OctopiroxTriclosan dhe Climbazole, të cilat janë anti-alergjik, antibakterial dhe antifungal.

Price 1,500 Lekë

Bionike – Defence KS Shampo kundër...

Shampo kundër rënies së flokëve: pastron butësisht dhe promovon kushte optimale për flokë më të fortë dhe më vital. Gjendjet e stresit, mangësitë dietike, pabarazitë hormonale dhe ndryshimet sezonale mund të ndryshojnë ciklin fiziologjik të jetës së flokëve (fazat e anagjenit, katagjenit dhe telogjenit), qe vijon me një rritje të rënies dhe rrallimit progresiv.

Price 1,250 Lekë

Dr. Dova – Shampo me rozmarinë

Dr. Dova Shampo me rozmarinë 100% organike, bazuar në ekstraktin bimor të Rozmarinës. Ndalon rënien e flokëve. Balancon yndyrën dhe eleminon zbokthin.

Price 3,000 Lekë