Rënia e flokëve

Rënia e flokëve

Rënia e flokëve

Këtu janë 35 produkte.

Je duke pare 1-12 of 35 produkt(e)

Active filters

Vitabiotics – Perfectil

Ne të gjithë duam të bëjmë më të mirën për shëndetin dhe pamjen tonë. Vitabiotics e di mirë që ajo që ju fusni brënda trupit tuaj ka një impakt të madh në shëndetin e brendshëm dhe në pamjen e jashtme. Për këtë arsye, Perfectil është formuluar nga ekspertë që të përmiresojë rutinën e përditshme të lëkurës dhe flokëve me një gamë prej 20 mikronutrientësh. Perfectil është formula nr.1 ne Mbretërinë e Bashkuar për lëkurën, flokët dhe thonjtë.

Price 1,900 Lekë

Natures Aid – Vitamin E (Natural) oil...

Vaji i Vitaminës E, vitamina e rinisë!

Vitamina E është një nga antioksidantët më të fuqishëm, i cili parandalon dëmtimin e qelizave nga radikalet e lira. Vitamina E ngadalëson plakjen e qelizës dhe është e domosdoshme për një sërë procesesh biologjike.

Price 2,600 Lekë

FEROGLOBIN B12 x 30 kapsula me clirim...

Hekuri është një mineral esencial që rrit formimin normal të  hemoglobinës,transportuese e oksigjenit në çdo pjesë të trupit.  Hekuri kontribuon në funksionin normal të sistemit imunitar. Duke kontribuar edhe në reduktimin e lodhjes.

Price 1,230 Lekë

Bionike – Defence KS Shampo kundër...

Shampo kundër rënies së flokëve: pastron butësisht dhe promovon kushte optimale për flokë më të fortë dhe më vital. Gjendjet e stresit, mangësitë dietike, pabarazitë hormonale dhe ndryshimet sezonale mund të ndryshojnë ciklin fiziologjik të jetës së flokëve (fazat e anagjenit, katagjenit dhe telogjenit), qe vijon me një rritje të rënies dhe rrallimit progresiv.

Price 1,250 Lekë

Dr. Dova – Shampo me rozmarinë

Dr. Dova Shampo me rozmarinë 100% organike, bazuar në ekstraktin bimor të Rozmarinës. Ndalon rënien e flokëve. Balancon yndyrën dhe eleminon zbokthin.

Price 3,000 Lekë

BIOCLIN ADVANCE ANTI-LOSS SHAMPOO 200...

Flokët ushqehen, pasurohen, duken më të forta dhe më të fuqishme nga rrënjët në maja. Ndihmon për të riaktivizuar mikroqarkullimin lokal dhe për të stimuluar rigjenerimin e qelizave, duke penguar plakjen e parakohshme të rrënjëve të flokëve.

Price 1,550 Lekë