Kundër Rrudhave

Kundër Rrudhave

Kundër Rrudhave

Këtu janë 95 produkte.

Je duke pare 1-12 of 95 produkt(e)

Active filters

Rilastil – Hydrotenseur Serum i...

Efekt shumë i theksuar hidratues, lifting dhe antirrudhë. Indikohet si trajtim intensiv periodik ose si përforcues i efektit te kremit të përditshëm.

Mënyra e përdorimit: vendoseni mbi zonat që kanë nevojë dhe palpojeni lehtë me mollëzat e gishtave derisa të përthithet plotësisht.

Price 5,540 Lekë

Fillerina – Krem Dite Grada 1

Funksioni kryesor i kremit të ditës është të hidratojë dhe të mbrojë lëkurën falë pranisë së vajit të kokosit, Xylitolit dhe Vitaminës E.

Price 5,550 Lekë

Fillerina – Trajtim filler 14 ditor...

Formulimi i Fillerina xhel përmban 6 lloje të ndryshme të acideve hialuronike me peshë molekulare të ndryshme dhe struktura. Këto acide të ndryshme kanë një veprim filler dermo-kozmetik në shtresat e ndryshme të lëkurës.

Price 9,500 Lekë

Fillerina – Krem Dite Grada 2

Fillerina krem dite Grada 2 është një trajtim  filler dermo-kozmetik që aplikohet në të gjithë fytyrën.

Funksioni kryesor i kremit të ditës është të hidratojë dhe të mbrojë lëkurën falë pranisë së vajit të kokosit, Xylitolit dhe Vitaminës E.

Price 6,900 Lekë

Fillerina – Krem Nate Grada 1

E zhvilluar për të pasqyruar efektet e Trajtimit Dermo-kozmetik Filler Grada 1, kremi i natës rivendos shkëlqimin në fytyrë dhe ‘mbush’ rrudhat. Shumë i butë për lëkurën por njëkohësisht shumë i efektshëm, ky krem nate revolucionar ofron hidratim në thellësi si dhe redukton shfaqjen e rrudhave në fytyrë.

Price 6,900 Lekë

Fillerina – Krem Nate Grada 3

E zhvilluar për të pasqyruar efektet e Trajtimit Dermo-kozmetik Filler Grada 3, kremi i natës rivendos shkëlqimin në fytyrë dhe ‘mbush’ rrudhat. Shumë i butë për lëkurën por njëkohësisht shumë i efektshëm, ky krem nate revolucionar ofron hidratim në thellësi si dhe redukton shfaqjen e rrudhave në fytyrë.

Price 8,600 Lekë