Lëkurë e yndyrshme & aknet

Lëkurë e yndyrshme & aknet

Lëkurë e yndyrshme & aknet

Këtu janë 61 produkte.

Je duke pare 1-12 of 61 produkt(e)

Active filters

Vichy – Normaderm lares 3 ne 1

Pёr lëkura sensibёl dhe me probleme.

Njё pastrues me tre funksione:

Larёs: Eleminon yndyrёn e tepёrt dhe  papastёrtitё.
Eksfoliant: Zhbllokon  poret.
Maskё: Zbardh lёkurёn dhe zgjon çehren.

Price 1,860 Lekë