Celulit
Nëna & Fëmija

Celulit

Celulit

Këtu janë 25 produkte.

Je duke pare 1-12 of 25 produkt(e)

Active filters

Lierac – Bust Lift Spray tonifikues...

Gjoks dhe Dekolte

Gjoksi është një pjesë komplekse dhe delikate e trupit dhe bukuria e tij përcaktohet “e brishtë” sepse varet esencialisht nga cilësia e lëkurës së tij. Në këtë zonë kaq të ekspozuar ndaj agresion eve të jashtme, lëkura pëson një plakje të përshpejtuar, pjesërisht përgjegjëse për rënien e gjoksit. Ky trajtim zbutës sublimues dhe tonifikues i lëkurës së gjoksit me efekt të menjëhershëm riforcon elasticitetin e lëkurës së dekoltesë duke e bërë dukshëm më të lëmuar, tonifikuar dhe të ndriçuar.

Price 4,230 Lekë