Krem për sy
Nëna & Fëmija

Krem për sy

Krem për sy

Këtu janë 11 produkte.

Je duke pare 1-11 of 11 produkt(e)

Active filters

Fillerina – Krem për Konturin e Syve...

Krem anti-rrudhe për vijat e holla dhe rrudhat e para.

Duke dhënë një pamje më të re, kremi per konturin e syve dhe buzëve Grada 2 mund të përdoret në mëngjes dhe darkë për të trajtuar lëkurën delikate rreth syve dhe gojës.

Price 5,600 Lekë