DR. Ciccarelli – Krem per thembra te cara

  DR. Ciccarelli – Krem per thembra te cara

  Referenca: 0022

  700 Lekë

  Dr.Cicarelli krem për thembra të çara, ushqen, hidraton dhe riparon lëkurën e tharë, që ka tendencë të çahet.

  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  Dr.Cicarelli krem për thembra të çara, ushqen, hidraton dhe riparon lëkurën e tharë, që ka tendencë të çahet.

  Përbërësit aktivë në të kanë fuqi të larta zbutëse dhe hidratuese:

  Urea është një substancë e përdorur në dermatologji për të zbutur shtresën e tharë duke e bërë më të pranueshme për veprimin e principeve aktive hidratuese.
  Pantotenate Calcium Allantoin është një tërësi principesh aktive që përmirësojnë veprimin riparues dhe rrisin hidratimin dhe zbutjen e lëkurës, duke rritur rezistencën e saj ndaj agjentëve të jashtëm.

  Testet klinike kanë treguar efikasitet të lartë të produktit. Në vetëm 3 ditë, lëkura juaj është 72% më e butë dhe mund të riparojë të çarat në vetëm 2 javë.

  E testuar dermatologjikisht

  0022

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: