ESI-Acknes cerotti
  • I Ri

ESI-Acknes cerotti

Referenca:

1,000 Lekë

Leukoplaste transparente ne forme rrethore, qe aplikohen direkt tek zona akneike e fytyres ose e trupit tuaj me baze vaj esencial tea tree.

Sasia

 

Pagese e Sigurt

 

Transport i Shpejte

 

Cilesi e Garantuar

Acknes cerotti janë leukoplaste transparentë në formë rrethore, që aplikohen direkt tek zona akneike e fytyrës ose e trupit tuaj me bazë vaj esencial tea tree. Produkti ideal për një lëkurë të shëndetshme, kundër shenjave të akneve dhe hiperpigmentimit.

Përdorimi: Pasi të keni larë dhe tharë lëkurën, vendosni leukoplastët tek aknet ose zonat që doni të trajtoni.

Paketimi: 24 cope

Referencat specifike

16 produkte të tjerë në këtë kategori: