Promopharma – Vaji i melçise se merlucit

  Promopharma – Vaji i melçise se merlucit

  Referenca: 0030

  1,250 Lekë

  Vaji i mëlçisë së merlucit është një shtesë ushqimore me bazë Omega-3, i pasur në mënyrë natyrale dhe me vitamina si: Vitamina A, Vitamina D, Vitamina E.

  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  Vaji i mëlçisë së merlucit është një shtesë ushqimore me bazë Omega-3, i pasur në mënyrë natyrale dhe me vitamina si:

  Vitamina A që kontribuon në mirëmbajtjen e membranës së mukozës, lëkurës dhe shikimit
  Vitamina D që kontribuon në përthithjen normale të kalciumit dhe fosforit, për dhëmbë dhe kocka të shëndetshme si dhe për funksionin normal të muskujve dhe sistemit imunitar
  Vitamina E që kontribuon në mbrojtjen e qelizave nga stresi oksidativ

  Udhëzime mbi përdorimin

  Merrni një kapsulë në ditë gjatë ushqimit

  0030

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: