Vitabiotics – Ultra Vitamin C Fizz (+zink)

  Vitabiotics – Ultra Vitamin C Fizz (+zink)

  Referenca: 0036

  900 Lekë

  Ultra Vitamin C Fizz ofron 1000mg vitamine C, e balancuar me zink per nje efikasitet maksimal. Te dy keto nutriente ndihmojne ne mirefunksionimin e sistemit imunitar. Vitamina C kontribuon ne sistemin nervor, formimin e kolagjenit dhe rrit perthithjen e hekurit.

  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  Ultra Vitamin C Fizz ofron 1000mg vitamine C, e balancuar me zink per nje efikasitet maksimal. Te dy keto nutriente ndihmojne ne mirefunksionimin e sistemit imunitar. Vitamina C kontribuon ne sistemin nervor, formimin e kolagjenit dhe rrit perthithjen e hekurit.

  Ultra Vitamin C Fizz eshte nje formule eferveshte me nje shije te frekset dhe natyrale portokalli. Eshte ideale per ato qe duan nje alternative tjeter nga tabletat ose kapsulat.

  Ultra Vitamin C Fizz eshte vecanerisht e pershhtatshme per:

  sistemin imunitar
  Atletet, personat qe merren me sport
  Mbi 50vjec
  Personat me nje jete te ngarkuar dhe stres

  Vitamina C eshte bashkepunetor ne sintezen e kolagjenit, substanca qe e mban lekuren elastike. Kontribuon ne formimin e kolagjenit per mirefunksionimin e kockave,dhembeve, kerceve, lekures dhe eneve te gjakut.

  I pershtatshem per vegjetariane & vegane
  Pa aspartame
  Perthithje e shpejte

  Perdorimi: Tretni nje tablete ne nje gote uje. Merrni nje tablete ne dite. Mund te perdoret me produktet e tjera te Vitabiotics.

  0036

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: