A-Derma – Protect AD Mbrojtës ndaj diellit për lëkura atopike

  A-Derma – Protect AD Mbrojtës ndaj diellit për lëkura atopike

  Referenca:

  3,500 Lekë

  PROTECT AD SPF 50+ Very High Protection Cream është produkti i parë i formuluar specifikisht dhe i testuar për të përmbushur nevojat e lëkurave atopike duke ofruar një teksture të kënaqshme. Ajo mbron kundër efekteve të rrezeve të dëmshme UV duke rivendosur barrierën e lëkurës falë kompleksit zbutës.

  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  ërshkrimi i Produktit

  PROTECT AD SPF 50+ Very High Protection Cream është produkti i parë i formuluar specifikisht dhe i testuar për të përmbushur nevojat e lëkurave atopike duke ofruar një teksture të kënaqshme. Ajo mbron kundër efekteve të rrezeve të dëmshme UV duke rivendosur barrierën e lëkurës falë kompleksit zbutës.

  Barriestolide, i derivuar nga Rhealba Oat Plantlet Oil, është një kompleks inovativ, i patentuar që është frut i një kërkimi 7 vjeçar; i cili forcon barrierën e lëkurës së brishtë.
  I kombinuar me një sistem të patentuar filtrimi me vetëm 4 filtra, mbron lëkurën e brishtë nga rrezet UV.

  • Teksturë kremoze që nuk lë shenja të bardha, hapet me lehtësi dhe nuk ngjit.
  • Rezistent ndaj ujit
  • Pa parfum
  • Për fytyrën dhe trupin
  • I përshtatshëm për fëmijë dhe të rritur

  Për lëkurat me tendencë atopike

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: