Fillerina – Krem Dite Grada 1

  Fillerina – Krem Dite Grada 1

  Referenca:

  5,550 Lekë

  Funksioni kryesor i kremit të ditës është të hidratojë dhe të mbrojë lëkurën falë pranisë së vajit të kokosit, Xylitolit dhe Vitaminës E.

  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  Përshkrimi i Produktit

  Fillerina krem dite Grada 1 është një trajtim  filler dermo-kozmetik që aplikohet në të gjithë fytyrën.    

  Funksioni kryesor i kremit të ditës është të hidratojë dhe të mbrojë lëkurën falë pranisë së vajit të kokosit, Xylitolit dhe Vitaminës E.

  E formuluar me përbërës hidratues si vitamina E dhe përbërës eksfoliues si acidi salicilik, kremi i ditës Grada 1 garanton korrektimin e vijave të holla dhe rrudhave të para. Falë prezencës së vajit të kokosit në fazën lipidike, lëkura mbetet elastike dhe e butë. Vitamina A dhe C ofrojnë një veprim antioksidant në lëkurë.

                                                                   

  Udhëzime mbi përdorimin

  Aplikojeni në mëngjes në fytyrë të pastruar.

  Këshillë: Për rezultate më të mira, përdoreni në kombinim me Trajtimin Filler dermo-kozmetik Grada 1.

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: