Avent – Pompë manuale gjiri

  Avent – Pompë manuale gjiri

  Referenca:

  6,450 Lekë

  Përshkrimi i Produktit

  Pompë manuale gjiri për nënat e reja

  • Kokë e butë që masazhon dhe lejon lehtësisht daljen e qumështit
  • Dizenjo e lehtë, kompakte
  • Përfshin një shishe natyrale 125ml dhe një kokë biberoni
  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  Përshkrimi i Produktit

  Pompë manuale gjiri për nënat e reja

  • Kokë e butë që masazhon dhe lejon lehtësisht daljen e qumështit
  • Dizenjo e lehtë, kompakte
  • Përfshin një shishe natyrale 125ml dhe një kokë biberoni

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: