Frezyderm – Atoprel Emollient Cream

  Frezyderm – Atoprel Emollient Cream

  Referenca:

  2,900 Lekë

  Përshkrimi i Produktit

  Trajtim polivalent i lëkurës së thatë, të ndjeshmedhe reaktive me tendencë atopike. Siguron hidratimin dhe forcimin e barrierës se lëkurës, mbron dhe redukton kruarjet dhe acarimet. I përshtatshëm për foshnja, fëmijë, të rritur.Per fytyren dhe trupin.

  *Nuk permban kortizon.

  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  Përshkrimi i Produktit

  Trajtim polivalent i lëkurës së thatë, të ndjeshmedhe reaktive me tendencë atopike. Siguron hidratimin dhe forcimin e barrierës se lëkurës, mbron dhe redukton kruarjet dhe acarimet. I përshtatshëm për foshnja, fëmijë, të rritur.Per fytyren dhe trupin.

  *Nuk permban kortizon.

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: