Chicco Aerosol Super Soft

  Chicco Aerosol Super Soft

  Referenca:

  7,950 Lekë

                Aerosol per familjen te markes Chicco

  Sipas moshës

  0+

  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  Aerosol per familjen te markes Chicco

  Me dizanj unik qe femija te mos e perjetoje terapine por  edhe te argetohet gjate saj 

  I pershtatshem per te gjithe familjet duke filluar nga te porsalindur deri tek prinderit .

  Me 4 pjese ne paketim (Maske per foshnje, maske per te rritur, 1 cope per hundet dhe 1 per gojen)

  Maske e bute dhe ergonomike qe ngjitet mire ne fytyre 

  Aerosoli ne forme arushi do te shperndaje te gjitha llojet e ilaçeve per te trajtuar infeksionet e traktit te frymemarrjes ne pjesen e siperme dhe bllokimet nga sekrecionet.

  Eshte e keshillueshme qe te ndryshoni filtrin pas 20 oresh perdorimie ose nese eshte e ndotur

  Perdorimi behet ne kete menyre : 

  1. Hidhni medikamentin ne depoziten e vogel dhe mbylleni  ate.

  2. Lidhni tubin me pajisjen ne forme arushi 

  3. Zgjidhni masken e duhur dhe aktivizojeni ate

  Pas 10 deri 20 minutash perdorimi, pajisja duhet te qendroje jashte per 40 minuta perpara se te riperdoret

  Permasat jane : 15,5 x 15,5 x 23 cm 

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: