Chicco aspiratore nasale-baby nose cleaner,0+

  Chicco aspiratore nasale-baby nose cleaner,0+

  Referenca:

  490 Lekë

  Chicco Pompe e vogel per hunden eshtë e dobishme për të liruar nga sekrecionet fëmijet ne menyre efektive dhe praktike dhe favorizon një gjumë të qetë.

  Forma ergonomike e saj ndihmon gjatë kohës së përdorimit 

  Eshte material i bute  për t'u përshtatur në mënyrë të përsosur dhe me delikatese femijes tuaj.

  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: