DR. Ciccarelli – Krem për thembra të çara

  DR. Ciccarelli – Krem për thembra të çara

  Referenca:

  700 Lekë

  Përbërësit aktivë në të kanë fuqi të larta zbutëse dhe hidratuese

  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  Dr.Cicarelli krem për thembra të çara,

  ushqen, hidraton dhe riparon lëkurën e tharë, që ka tendencë të çahet.

  Përbërësit aktivë në të kanë fuqi të larta zbutëse dhe hidratuese:

  • Urea është një substancë e përdorur në dermatologji për të zbutur shtresën e tharë duke e bërë më të pranueshme për veprimin e principeve aktive hidratuese.
  • Pantotenate Calcium Allantoin është një tërësi principesh aktive që përmirësojnë veprimin riparues dhe rrisin hidratimin dhe zbutjen e lëkurës, duke rritur rezistencën e saj ndaj agjentëve të jashtëm.

  Testet klinike kanë treguar efikasitet të lartë të produktit. Në vetëm 3 ditë, lëkura juaj është 72% më e butë dhe mund të riparojë të çarat në vetëm 2 javë.

  E testuar dermatologjikisht

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: