Phyto – Phytosquam për flokë të yndyrshëm me zbokth

  Phyto – Phytosquam për flokë të yndyrshëm me zbokth

  Referenca:

  1,820 Lekë

  Phytosquam Anti-Dandruff Purifying Shampoo

  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  Përshkrimi i Produktit

  Karakteristikat e produktit: Shampo anti-zbokth pastruese për flokë të yndyrshëm. Performancë e lartë kundër zbokthit me një rezultat bukurie të jashtëzakonshëm.

  Indikimet: E menduar posaçërisht për flokë të yndyrshem dhe me zbokth,

   Phytosquam eliminon përgjithmonë zbokthin duke garantuar në të njëjtën kohë flokë të bukur dhe plot jetë. Formula e saj kremoze, e pasur me aktivë me origjinë vegjetale, hidraton dhe ristrukturon fibrën e flokut. Të çliruar nga zbokthi, flokët rigjejnë butësinë.

  Formulimi: Kompleksi anti-zbokth i garantuar [Piper i zi + Druri i Guyana] është 100% natyral.Unik në llojin e tij, kombinon efikasitetin anti-zbokth me rezultate bukurie që tejakojnë përbërësit dhe substancat aktive të trajtimeve klasike kundër zbokthit. Ekstrakti i Soforës Japoneze riparon dhe forcon barrierën e lëkurës së skalpit për të parandaluar rikthimin e zbokthit. E pasur me ekstrakte të tamarindos, PHYTOSQUAM siguron butësi dhe shkëlqim.

  Përbërësit pastrues anti-irritues reduktojnë prodhimin e yndyrës dhe zbusin skalpin për të parandaluar kruarjen.

  Udhëzime mbi përdorimin

  Përdoreni nga 2 deri në 3 herë në javë

  • Aplikojeni shampon në flokë të lagur.
  • Shpëlajeni.
  • Përsërisni aplikimin.
  • Masazhojeni me delikatesë.
  • Lëreni të veprojë për 2 minuta.
  • Shpëlajeni me ujë të bollshëm

  Këshilla: Në rast zbokthi të rënduar me prurit, përdorni Phytosquam Intense, shampo intensive kundër zbokthit e cila eliminon në mënyrë të menjëhershme dhe për një kohë të gjatë zbokthin e rënduar.

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: