Avene – Locion pastrues dhe demakjazhues

  Avene – Locion pastrues dhe demakjazhues

  Referenca:

  2,000 Lekë

  Lotion Micellaire

  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  Përshkrimi i Produktit

  Locion micellar që pastron dhe heq makijazhin me një gjest të vetëm nga fytyra, sytë dhe buzët. Është ideale për lekurat e ndjeshme.

  Ky locion micellar përmban një formulë me veprim të dyfishtë falë fuqisë për heqjen e makijazhit dhe veprimit hidratues. Ofron një pastrim optimal të lëkurës falë agjentëve pastrues shumë të butë që kapin papastërtitë pa e tharë lëkurën tuaj.

  • I pasur me Uje Termal Avene, me veti natyrale zbutëse.
  • I formuluar pa paraben, pa alkool.
  • Hipoalergjik. Jo komedogjenik.

  Udhëzime mbi përdorimin

  Aplikojeni me pambuk në fytyrë, sy dhe buzë. Nuk është e nevojshme të shplahet.

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: