Avene – Hydrance Serum Intensiv Hidratues

  Avene – Hydrance Serum Intensiv Hidratues

  Referenca:

  4,200 Lekë

  Ideale për lëkurat e dehidratuara, të ashpra

  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  Përshkrimi i Produktit

  Avene Hydrance Serum Intensiv Hidratues rekomandohet në hidratimin në thellësi për të gjithë tipet e lëkurave edhe ato më të ndjeshmet.

  Ideale për lëkurat e dehidratuara, të ashpra, kjo formulë përmban një kompleks të patentuar Cohederm e cila:

  • Rihidraton intensivisht lëkurën dhe e forcon atë.
  • Zbut lëkurën duke rikrijuar rezervat natyrale të ujit.

  Rezultati

  Vijat e holla të dehidratimit zbuten. Lëkura është e hidratuar, më e butë dhe e qetë.
  Jo komedogjenike.

  Udhëzime mbi përdorimin

  Aplikojeni në fytyrë, qafë dhe dekolte, vetëm ose para kremit tuaj ditor.

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: