Bioderma – Sensibio Mild Cleansing Foaming Gel

  Bioderma – Sensibio Mild Cleansing Foaming Gel

  Referenca:

  2,320 Lekë

  Sensibio xhel pastrues pastron butësisht, zbut dhe hidraton lëkurën e ndjeshme.

  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  Përshkrimi i Produktit

  Sensibio xhel pastrues pastron butësisht, zbut dhe hidraton lëkurën e ndjeshme.

  Falë përbërësve aktiv, ai qetëson shpejt irritimin. Kompleksi i patentuar natural D.A.F. rrit pragun e tolerancës të lëkurave të ndjeshme. Shkuma kremoze e lë lëkurën të butë dhe të qetë. Mund të përdoret si një pastrues make-up.
  Tolerance maksimale e lëkurës dhe syve.

  Pa sapun
  Pa aromë
  Pa paraben
  Pa ngjyrues
  pH fiziologjik
  Jo komedogjenik

  Përdorimi: Aplikojeni në mëngjes dhe në darkë në lëkurë të lagur, masazhojeni butësisht dhe shplajeni.

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: