Bioderma – Sensibio Xhel-krem për konturin e syve

  Bioderma – Sensibio Xhel-krem për konturin e syve

  Referenca:

  2,500 Lekë

  Sensibio Eye Contour Creme-Gel

  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  Përshkrimi i Produktit

  Bioderma Sensibio Eye contour Cream-Gel është një përkujdesje hidratuese, mbrojtëse dhe zbutëse për konturin e ndjeshëm të syve.
  Kompleksi i patentuar 18-Beta-Toleridine për lëkurat e ndjeshme rrit nivelin e tolerancës së lëkurës. Më e fortë, ajo është e mbrojtur ndaj faktorëve të jashtëm dhe bëhet më pak e ndjeshme.

  Sensibio Eye Contour Gel zbut ndjesinë e diskomfortit dhe irritimit.
  Tolerancë ekselente e syrit.
  Pa konservantë, pa paraben, pa parfum.

  Udhëzime mbi përdorimin

  Aplikojeni 1 ose 2 herë në ditë në sy të pastruar më parë. Masazhojeni butësisht për një përthithje më të mirë.

  Ju lejon të vini make-up.
  E përshtatshme për përdoruesit e lenteve të kontaktit

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: