Bioderma – Photoderm Spot SPF 50+

  Bioderma – Photoderm Spot SPF 50+

  Referenca:

  3,190 Lekë

  Mbrojtje shume e larte nga dielli qe specifikisht parandalon hiperpigmentimin

  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  Përshkrimi i Produktit

  Mbrojtje shume e larte nga dielli qe specifikisht parandalon hiperpigmentimin.
  Photoderm SPOT permban glabridin: i derivuar nga ekstrakti i jamballit, kjo molekule eshte e njohur per inhibimin e tirozinazes, nje enzime kyc ne melanogjeneze. Meqenese prodhimi i melanines ngadalesohet, Photoderm SPOT parandalon njollat dhe shenjat.
  Per me teper, krahas filtrave UVA/UVB, Photoderm SPOT ofron mbrojtje te brendshme biologjike: Cellular Bioprotection™. Kjo patente ekskluzive ruan dhe stimulon imunitetin e lekures gjate ekspozimit ne diell.

  Pa parfum
  Pa paraben
  Hipoalergjik
  Jo komedogjenik
  Rezistent ndaj ujit

  Aplikojeni para ekspozimit ne diell, rivendoseni disa here gjate dites.

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: