Korff – Perfect Balance Krem për konturin e syve

  Korff – Perfect Balance Krem për konturin e syve

  Referenca:

  6,300 Lekë

  Perfect Balance Eye Contour Cream 15ml

  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  Përshkrimi i Produktit

  Krem për konturin e syve i indikuar për forcimin dhe rigjetjen e ekuilibrit të lëkurës, duke dhuruar një ndjesi komforti. Hidraton dhe ushqen në thellësi zonën e brishtë të konturit të syrit. Formula e saj me  Centella asiaticavaj Cameliavaj Inca, Kafeinë dhe  ekstrakt të Lupinus albus e Schisandra chinensis reduktojnë rrudhat, rrudhat e mimikës, qeskat dhe rrathët e zinj. Konturi i syrit rigjen ndriçimin dhe elasticitetin, rrudhat zbehen.

  Udhëzime mbi përdorimin

  Aplikojeni në mëngjes dhe/ose darkë në zonën rreth syve, të pastruar, duke e masazhuar deri në përthithjen e plotë. Mos e aplikoni në qepalla.

  • E testuar klinikisht dhe dermatologjikisht
  • E testuar për Nikel, Kobalt, Krom, Paladium dhe Mërkur

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: