Korff – Peeling i zi rivitalizues

  Korff – Peeling i zi rivitalizues

  Referenca:

  3,500 Lekë

  Trajtim eksfoliues fytyrën.

  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  Përshkrimi i Produktit

  Krem fytyre eksfoliues, delikat, pastrues dhe rivitalizues. Për të gjithë llojet e lëkurave. Karboni vegjetal absorbon yndyrën e tepërt dhe në kombinim me kristalet Corundum eliminon papastërtitë dhe qelizat e vdekura, duke nxitur rigjenerimin qelizor dhe duke lënë lëkurën e butë dhe me shkëlqim. Gjalpi Shea dhe një përzierje dyllërash bimore ushqejnë dhe hidratojnë; kamomili qetëson menjëherë lëkurën.

  Përdorimi: aplikojeni në fytyrë të lagur një ose dy herë në javë, masazhojeni butë dhe shplajeni me ujë.

  • Pa paraben
  • I testuar klinikisht, dermatologjikisht
  • I testuar për nikel, kobalt, palladium dhe mërkur

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: