Scholl – Fresh Step deodorant për këmbë

  Scholl – Fresh Step deodorant për këmbë

  Referenca:

  900 Lekë
  • Neutralizon menjëherë erën e keqe
  • I mban këmbët e thata
  • Mbron këmbët për 24 orë
  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  Përshkrimi i Produktit

  Përse të zgjidhni Scholl Fresh Step deodorant për këmbë?

  Përmban një formulë me veprim të trefishtë që:

  • Neutralizon menjëherë erën e keqe
  • I mban këmbët e thata
  • Mbron këmbët për 24 orë

  Hiqni këpucët me lehtësi në sajë të Scholl deodorant që, me anë të një aromë të lehtë, mbron nga era e keqe dhe i mban këmbët të freskëta gjatë gjithë ditës në mënyrë efektive.

  I testuar dermatologjikisht

  Referencat specifike

  11 produkte të tjerë në këtë kategori: