PIC – Rino Shower

  PIC – Rino Shower

  Referenca:

  1,400 Lekë

  Pastrim i thellë për kavitetin nazal.

  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  Përshkrimi i Produktit

  Pastrim i thellë për kavitetin nazal.

  Është një dush nazal i mikronizuar, për tu përdorur në kombinim me paisjet e aerosolit. Ndihmon në pastrimin e kavitetit nazal dhe hidratimin e mukozës.

  Me Rino Shower evitoni ngecjen e mukusit dhe gëlbazës në zgavrat e sipërme të frymëmarrjes.

  Është i thjeshtë në perdorim: mjafton te mbushni me ujë fiziologjik dhe lidheni me paisjen e aerosolit për të marrë një nebulizim të duhur për rrugët e frymëmarrjes. Është i indikuar dhe për të vegjlit që nuk dijnë akoma të shfryjnë hundët vetë.

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: