PIC – Ice Spray

  PIC – Ice Spray

  Referenca:

  500 Lekë

  Një spray ftohës që mund ta përdorni në rastet e traumave të vogla apo të mëdha.

  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  Përshkrimi i Produktit

  Një spray ftohës që mund ta përdorni në rastet e traumave të vogla apo të mëdha.

  Ndihmon në reduktimin e dhimbjes në një sërë rastesh: nxirje, ndrydhje, dhimbje muskulore,fraktura, inflamacion të artikulacioneve, dislokim të kockave. Kur përdoret spray vonon shfaqjen e edemave dhe nxirjeve. Gjithashtu redukton me shpejtësi enjtjet dhe lehtëson dhimbjet

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: