Phyto – PhytoColor Protecting Mask

  Phyto – PhytoColor Protecting Mask

  Referenca:

  2,790 Lekë

  Përkujdesje mbrojtëse e formuluar posaçërisht për flokët e trajtuar dhe të lyer

  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  Përshkrimi i Produktit

  Përkujdesje mbrojtëse e formuluar posaçërisht për flokët e trajtuar dhe të lyer.

  E formuluar me taninet nga lulet e Tiarës dhe ekstrakt luledielli mbron ngjyrën e flokëve nga dëmtimet e jashtme. E pasur me vaj Karanja, riparon fibrën e dëmtuar  duke ndihmuar në formimin e filmit hidro-lipidik qelizor.

  Rezultatet

  Që nga aplikimi i parë, ngjyra mbrohet dhe nxitet shkëlqimi. Flokët janë të ushqyer dhe të lehtë.

  Udhëzime mbi përdorimin

  Aplikoni një sasi të vogël në flokë të lagur. Lëreni të veprojë për 5-7 minuta dhe shplajeni me ujë të bollshëm

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: