Phyto – 7, Krem për flokë të thatë

  Phyto – 7, Krem për flokë të thatë

  Referenca:

  2,100 Lekë

  Krem dite për flokë të thatë me 7 bimë

  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  Përshkrimi i Produktit

  Karkateristikat e produktit:

  Krem dite për flokë të thatë me 7 bimë. Përdoret në doza të vogla në flokë të lagur ose të tharë, pa shpëlarje. Krem i vërtetë dite. Formula e pasur dhe jo e yndyrshme e PHYTO 7 ruan përqindjen e hidratimit optimal për flokun, pa e rënduar. Të mbrojtur, flokët bëhen dukshëm më të butë dhe brilantë.

  Indikimet:

  Për flokë të thatë

  Formulimi:

  PHYTO 7 është një trajtim i përbërë nga 7 bimë të seleksionuara për vetitë e tyre hidratuese dhe rigjeneruese.

  Mënyra e përdorimit:

  Pas shampos, në flokë të tamponuar apo në flokë të tharë, përhapni një sasi të vogël të kremit. Aplikojeni në të gjithë flokët duke i dhënë rëndësi majave. Proçedoni me krehjen.

  Këshilla për përdorim:

  Për një efekt brilant, përziejeni kremin me një pikë serumi PHYTOLISSE.

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: