Nuxe – Huile Prodigieuse, vaj i thatë multifunksional

  Nuxe – Huile Prodigieuse, vaj i thatë multifunksional

  Referenca:

  3,900 Lekë

  Huile seche multifunctions
  Fytyre, trup dhe flokë

  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  Vaj i thatë multifunksional
  Fytyrë, trup dhe flokë
  Me 98% përbërës me origjinë natyrale, shumë-funksionësh dhe me një aromë të parezistueshme, Huile prodigeuse me një gjest të vetëm ushqen, riparon dhe mbron lëkurën, falë një përbërjeje me përqendrim unik dhe shumë të lartë me 6 vajra vegjetale të çmuara ( Lajthi, Arrë Macadamia, Borago, Millepertius, Camelia, Bajame e butë) dhe vitaminë E.

  Pa silikon, pa konservues, pa vajra minerale.
  Shishe ne formë spray 50ml dhe 100ml.

  Si aplikohet vaji?

  Në Fytyrë

  Në Fytyrë

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Huile Prodigieuse aplikohet në fytyrë me masazhe të lehta duke u nisur nga qendra drejt konturit të fytyrës. Huile Prodigieuse mund të kombinohet me kremin tuaj të përditshëm duke i shtuar këtij të fundit disa pika vaji. E hidratuar në mënyrë ideale lëkura do të jetë më e butë dhe më elastike.

  Në trup

  Në trup

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Huile Prodigieuse® masazhohet me lëvizje rrethore. Këshillohet të aplikohet mbi shpatulla, dekolte, këmbë…

  Forma e saj galenike unike, sublimon lëkurën në një gjest të vetëm.

  Në Flokë

  Mbi Flokë

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Huile Prodigieuse aplikohet mbi majat e flokëve për t’i ushqyer ato, sidomos flokët e thatë.

  Për t’u dhënë flokëve një pamje të valëzuar, sprucojeni mbi gjithë gjatësinë e tyre.

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: