Phyto – Phytocedrat shampo pastruese për flokë me yndyrë

  Phyto – Phytocedrat shampo pastruese për flokë me yndyrë

  Referenca:

  1,800 Lekë

  Phytocedrat purifying shampoo

  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  Përshkrimi i Produktit

  Shampo pastruese sebo-rregullatore për flokë me tendencë të yndyrshme. Një shampo e përqendruar në vajra esencialë për të rregulluar tepricën e yndyrës dhe për t’i rikthyer flokëve lehtësi dhe shkëlqim.

  Indikimet

  Shampoja Phytocedrat është formuluar për të ulur sekretimin e yndyrës falë bazës së saj larëse vegjetale delikate që lejon distancimin ne kohë te frekuencës së larjes. Që nga aplikimi i parë floku rigjen volumin dhe lehtësinë.

  Formulimi

  Prodhimi i yndyrës ulet falë vetive tkurrëse të një bashkimi prej 9 bimësh, vajit esencial të pemës së Cedarius dhe ekstraktit të barbarozës. Një substancë aktive me prejardhje nga një pemë halore dhe një hidrolizat proteinash te sojës mbulon fibrën e flokut, duke evituar migrimin e sebumit ne flokë

  Udhëzime mbi përdorimin

   • Aplikojeni shampon në flokë të lagur.
   • Masazhojeni me delikatesë.

  • Shpëlajeni me ujë të bollshëm

  Këshilla: Kjo shampo konsiderohet si shampo trajtuese, prandaj përdoreni të alternuar me një shampo delikate ekuilibruese.
  Në rast kontakti me sytë, shpëlajeni menjëherë me ujë të bollshëm.

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: