Korff- Cure Make Up Matt Eyeshadow

  Korff- Cure Make Up Matt Eyeshadow

  Referenca:

  2,800 Lekë

  Make-up në formë pluhuri mat për zonën e syve

  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  Përshkrimi

  Eyeshadoë kompakt, që nxjerr në pah ngjyrën e syve dhe e bën shikimin tuaj më intrigues. Ka një teksturë kremoze, përhapet me lehtësi dhe nuk shkëlqen. I testuar dermatologjikisht.

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: