Korff Cure Make Up Smoothing Base Anti Redness-Bazë për make-up për lëkurë kuperoze

  Korff Cure Make Up Smoothing Base Anti Redness-Bazë për make-up për lëkurë kuperoze

  Referenca:

  4,450 Lekë

  Bazë për make-up-in për lëkurë kuperoze 30ml

  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  Përshkrimi

  Formulim me një teksturë të butë prej kadifeje që ka për qëllim të:

  -zbusë dhe unifikojë lëkurën

  -ndihmojë në përhapjen e njëtrajtshme të fondotitës

  -bëjë më pak të dukshme parregullsitë e lëkurës

  -korrigjojë skuqjet dhe depigmentimin e lëkurës.

  Përmban acid hialuronik, retinol dhe vitaminë E me veti ushqyese dhe antioksiduese. Pa parfum. Testuar dermatologjikisht. Jo komedogjenik. Testuar për nikel, krom, kobalt, mërkur dhe paladium.

  Përdorimi

  Aplikohet në fytyrë dhe qafë përpara vendosjes së make-up-it

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: