Lierac – Homme anti-rrudhë për zonën e syve për meshkuj

  Lierac – Homme anti-rrudhë për zonën e syve për meshkuj

  Referenca:

  3,800 Lekë

  Homme Eye Contour Fatigue Smoothing Gel 15ml

  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  Përshkrimi i Produktit

  Lierac Homme Eye Contour Fatigue Smoothing Gel është një përkujdesje për zonën e syve e dedikuar specifikisht lëkurës së meshkujve. Kundër rrudhave, kundër qeseve dhe kundër rrathëve të zinj, efektiviteti i tij është matur dhe testuar nën kontroll dermatologjik dhe oftalmologjik.

  Përmban kompleksin bimor ristrukturues ALP 25,5% (alchemilla-ivy-horsetail) dhe gjithashtu Ruscus, Arnica dhe Kamomil të cilat zbusin konturin e syve duke zbehur rrathët e zinj.

  Për një veprim më të mirë ky xhel është pasuruar me 4,5% kamomil rifreskues dhe vitaminë E me veprim mbrojtës.

  +SKINPOWER 5 new generation (1%):  kompleks energjizues që përmban 5 minerale dhe oligo-elemente: kalcium, zink, magnezium, bakër, manganez, të cilat rrisin efektivitetin e përbërësve aktivë që gjenden në produkt.

  Rezultati: Zona e syve është zbutur dhe e ndriçuar. Pa parfum, jo i yndyrshëm dhe nuk ngjit.

  Udhëzime mbi përdorimin

  Trajtimi aplikohet në mëngjes dhe/ose në darkë, me masazh të lehtë rrethor me mollëzat e gishtave, në konturin e syve.

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: