Lierac Magnificence Red Serum

  Lierac Magnificence Red Serum

  Referenca:

  11,400 Lekë

  Serum anti-age, rivitalizues i ngjyrës dhe shkëlqimit të lëkurës 30ml

  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  Përshkrimi

  Serum në ngjyrë rubini anti-plakje që përshtatet në mënyrë të përkryer në lëkurë, duke i dhënë asaj zbutje të menjëhershme.

  Formulë e koncentruar, shumë e pasur me përbërës aktivë:

  – kompleksi D-Glyox i patentuar (esktrakt shege, pemë mëndafshi dhe peptide liposomale) – ekstrakt të Hibiscus i pasur me alfahidroksiacide

  – acid hialuronik

  – vitaminë C & E.

  Siguron korrigjim afatgjatë të rrudhave dhe linjave të imta, rritje të qëndrueshmërisë dhe elasticitetit të lëkurës. Menjëherë pas aplikimit, lëkura zbutet dhe unifikohet.

  Përdorimi

  Aplikohet në mëngjes dhe/ose në darkë në lëkurën e pastruar paraprakisht në fytyrë dhe qafë.

  https://www.youtube.com/watch?v=gc0pKl51NZU

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: