Lierac Body Hydra Nutri Plumping Cream-Krem trupi ushqyes dhe rimodelues

  Lierac Body Hydra Nutri Plumping Cream-Krem trupi ushqyes dhe rimodelues

  Referenca:

  3,500 Lekë

  Krem trupi ushqyes dhe rimodelues 200 ml

  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  Përshkrimi

  Formulim, me efekt të dyfishtë i cili ushqen dhe tonifikon lëkurën.

  Kombinimi i dy llojeve të acidit hialuronik bën që lëkura të hidratohet si në sipërfaqe ashtu dhe në thellësi.

  Ekstraktet e hibiskusit dhe silici zbusin lëkurën dhe e tonifikojnë atë.

  Me ekstrakte të shegës, të cilat rrisin elasticitetin e lëkurës. Pas një sërë përdorimesh lëkura do të jetë më e butë, më e hidratuar, më e tendosur dhe më elastike.

  Përdorimi

  Aplikohet në mëngjes dhe në darkë në të gjithë trupin.

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: