Lierac Anti Age Foundation Smoothing Fluid SPF 15-Krem-pudër për lëkurë normale në mikse

  Lierac Anti Age Foundation Smoothing Fluid SPF 15-Krem-pudër për lëkurë normale në mikse

  Referenca:

  5,350 Lekë

  Krem-pudër për lëkurë normale në mikse 30ml

  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  Përshkrimi

  Formulim, i cili ofron mbulim total dhe uniformizon ngjyrën e lëkurës.

  Në sajë të acidit hialuronik në përmbajtje, pakëson rrudhat, ushqen lëkurën dhe e bën atë më të butë.

  Parandalon plakjen e lëkurës duke e mbrojtur nga rrezatimi diellor, nga radikalet e lira dhe nga faktorët e tjerë të jashtëm dëmtues.

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: