Klorane Baume Avoine-Balsam me tërshërë për të gjitha llojet e flokëve

  Klorane Baume Avoine-Balsam me tërshërë për të gjitha llojet e flokëve

  Referenca:

  1,450 Lekë

  Balsam me tërshërë për të gjitha llojet e flokëve 150ml

  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  Pershkrimi

  Formulim i përshtatshëm për t’u aplikuar pas larjes, për ta zbutur, ushqyer dhe bërë flokun më të shëndetshëm.

  Pa silikon, pa paraben, pa konservues.

  KESHILLA Perdorimi

  Aplikohet në flokë të njomë, të larë paraprakisht, lihet të veprojë 2-3 minuta dhe më pas shpëlahet me ujë të bollshëm.

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: